Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel op papier - Rivierlandschap met stadsgezicht. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel op papier - Rivierlandschap met stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel op papier - Rivierlandschap met stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel op papier - Rivierlandschap met stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel op papier - Rivierlandschap met stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel op papier - Rivierlandschap met stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel op papier.Handgesigneerd.26 x 18 cm papierfromaat.
ConditieRedelijk

Zeer redelijke staat. Wat vlekjes buiten beeldformaat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  DAMshop
FA. (5 )

278 verkochte items
26 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:08-07-2018 om 11:37
Eindtijd:22-07-2018 om 21:10
Biedingen (10)
smzoethout
22 jul. / 20:28
€ 10
Koes
22 jul. / 20:28
€ 9
smzoethout
22 jul. / 20:28
€ 8
Koes
22 jul. / 20:28
€ 7
smzoethout
22 jul. / 20:28
€ 6
Koes
22 jul. / 20:28
€ 5
smzoethout
22 jul. / 20:27
€ 4
Koes
22 jul. / 20:27
€ 3
smzoethout
09 jul. / 19:34
€ 2
Koes
08 jul. / 18:37
€ 1