Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel " stadsgezicht. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel " stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel " stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel " stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel " stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel " stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel " stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel " stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel " stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel " stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1374 verkochte items
Alle items van deze verkoper (105)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
Lijst36 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Is gesigneerd als Fabra .

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(47)
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1374 verkochte items
40 cm
36 cm
19 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:15-07-2018 om 15:57
Eindtijd:22-07-2018 om 16:23
Biedingen (13)
Tweelinkerhanden
22 jul. / 16:14
€ 15
Mar10
22 jul. / 16:14
€ 12
Mar10
22 jul. / 16:13
€ 10
Tweelinkerhanden
22 jul. / 16:09
€ 9
Mar10
22 jul. / 16:09
€ 8
Tweelinkerhanden
22 jul. / 16:03
€ 7
Theodosius
22 jul. / 16:02
€ 6
Tweelinkerhanden
22 jul. / 15:57
€ 5
Mar10
22 jul. / 15:57
€ 4
Tweelinkerhanden
22 jul. / 15:57
€ 4
Mar10
22 jul. / 15:57
€ 3
Tweelinkerhanden
22 jul. / 15:57
€ 2
Mar10
20 jul. / 13:42
€ 1