Niet of onleesbaar gesigneerd - art deco reigers - litho 1930 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - art deco reigers - litho 1930 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - art deco reigers - litho 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - art deco reigers - litho 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - art deco reigers - litho 1930 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - art deco reigers - litho 1930 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
Alle items van deze verkoper (123)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1930
TechniekVaria
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
Afmetingen44 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
  • onduidelijke signatuur en datering  linksonder,  waarschijnlijk 1930
  • zonder lijst, verzending in een koker

In goede gebruikte staat. Lichte rimpeling.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
29 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:03-09-2019 om 21:11
Eindtijd:18-09-2019 om 09:21
Theod
17 sep. / 23:33
€ 10