Niet of onleesbaar gesigneerd - Basculebrug

Niet of onleesbaar gesigneerd - Basculebrug kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Basculebrug kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Basculebrug kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 49 cm (h x b)
Lijst61 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtig werk

Goede staat. wat oud

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (40)

Geplaatst door  buteijns
FA. (1)

Lid sinds 2019
7 verkochte items
76 cm
61 cm
49 cm
36 cm
Starttijd:08-03-2019 om 13:41
Eindtijd:14-03-2019 om 19:22
Openingsbod € 10
ObjectlocatieDelft,  Nederland
VerzendingWereldwijd