Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm

Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 265,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld op voet, ‘Jongen met rugzak’ – hoogte 33,5 cm kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekVerbronsd
Afmetingen33.5 cm x 12.5 cm x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht5306 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage211 / 500
  • Een beeld van een ons onbekende kunstenaar, met een voorstelling van een jongen met een rugzak.

    -Gesigneerd met de initialen (‘H. M. H.’ ?) en genummerd (211 van 500 exemplaren).

    -Op een stenen voet.

    -Jaartal onbekend.

    -Beeld, 31 x 11 x 7 cm. (hoogte x breedte x diepte).

    -Voet, 2,5 x 12,5 x 8,5 cm. (hoogte x breedte x diepte).

    -Totale hoogte: 33,5 cm.

    -Gewicht: 5306 gram.

    -Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.

    -Conditie: In goede staat met een paar slijtplekjes aan de patina.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    -Het beeld kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het beeld kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.

    -Het beeld kan binnen de EU verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 17,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat met een paar slijtplekjes aan de patina. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Dit item is verkocht voor 265,65(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-01-2021 om 10:57
Eindtijd:01-02-2021 om 19:36

Biedingen (29):

PeterPeters
1 feb. / 19:28
€ 231
Aahaavee
1 feb. / 19:28
€ 211
PeterPeters
1 feb. / 19:28
€ 205
Aahaavee
1 feb. / 19:27
€ 195
PeterPeters
1 feb. / 19:27
€ 185
Aahaavee
1 feb. / 19:26
€ 175
PeterPeters
1 feb. / 19:26
€ 170
Aahaavee
1 feb. / 19:26
€ 160
PeterPeters
1 feb. / 19:26
€ 150
Aahaavee
1 feb. / 19:26
€ 140
PeterPeters
1 feb. / 19:26
€ 130
Aahaavee
1 feb. / 19:25
€ 120
PeterPeters
1 feb. / 19:25
€ 110
Aahaavee
1 feb. / 19:25
€ 100
PeterPeters
1 feb. / 19:25
€ 90
Aahaavee
1 feb. / 19:24
€ 80
PeterPeters
1 feb. / 19:24
€ 70
Aahaavee
1 feb. / 18:45
€ 60
petrasmeenk
31 jan. / 23:48
€ 50
bruijniks
29 jan. / 10:57
€ 45
PeterPeters
28 jan. / 12:29
€ 40
paulverploegen
28 jan. / 10:40
€ 35
bramscheirlinckx
24 jan. / 01:11
€ 30
pieterstuurt
19 jan. / 20:19
€ 25
lie
19 jan. / 20:19
€ 20
pieterstuurt
19 jan. / 20:19
€ 20
lie
19 jan. / 17:11
€ 5
Hedo
19 jan. / 17:11
€ 3
lie
19 jan. / 10:44
€ 1