Niet of onleesbaar gesigneerd - beeld van straat die onder water staat - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - beeld van straat die onder water staat kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - beeld van straat die onder water staat kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - beeld van straat die onder water staat kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
beeld van straat die onder water staat. Signatuur onleesbaar.

kleine scheurtjes in het papier boven & onder.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (85)
Geplaatst door  BOERART_COM
FA. (4)

Lid sinds 2018
85 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
45 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:15-12-2018 om 16:39
Eindtijd:22-12-2018 om 21:46
meersander
20 dec. / 12:27
€ 1