Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm)

Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - BIJZONDER GLAZEN SCULPTUUR (45cm) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen9.5 cm x 45 cm x 31 cm (h x b x d)
Gewicht2250 gram
GemerktOngemerkt
Een bijzonder werk. Vermoedelijk Italiaans design.
Aan boven- en onderzijde spiegelbeeldig gedecoreerd, maar niet geheel identiek.
Aan een kant met een opening van 8 x 5 cm biedt het object de mogelijkheid het als liggende vaas te gebruiken. Het kan niet staan zonder steun.
Met zijn afmetingen van 45 x 31 cm is het werk glanzend gaaf.

Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-01-2021 om 11:31
Eindtijd:07-02-2021 om 21:33

Biedingen (20):

7petronella9
7 feb. / 21:25
€ 130
Schulzm01
7 feb. / 21:24
€ 120
Ruudkamphuis
7 feb. / 21:24
€ 110
Schulzm01
7 feb. / 21:22
€ 100
Ruudkamphuis
7 feb. / 21:19
€ 90
Schulzm01
7 feb. / 19:06
€ 80
PPvdW
7 feb. / 18:42
€ 70
Schulzm01
6 feb. / 16:30
€ 60
7petronella9
5 feb. / 14:36
€ 50
Ruudkamphuis
5 feb. / 13:44
€ 45
7petronella9
5 feb. / 13:43
€ 40
Ruudkamphuis
5 feb. / 13:42
€ 35
7petronella9
5 feb. / 13:39
€ 30
Ruudkamphuis
5 feb. / 11:54
€ 25
7petronella9
5 feb. / 11:41
€ 20
Byar
31 jan. / 09:28
€ 15
UsKinge
26 jan. / 10:50
€ 10
Schulzm01
26 jan. / 10:30
€ 5
UsKinge
25 jan. / 10:54
€ 3
Schulzm01
24 jan. / 12:13
€ 1