Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere Aziatische schildering op zijde - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere Aziatische schildering op zijde kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere Aziatische schildering op zijde kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere Aziatische schildering op zijde kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
StijlAziatisch
Afmetingen40 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Het werk heeft vochtvlekken aan de rechter boven- en onderkant. Ook dient het glasplaat schoongemaakt te worden. De lijst is ook beschadigd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (356)

Lid sinds 2010
48963 verkochte items
Alle items van deze verkoper (487)
52 cm
40 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd15-7-2020 om 15:46
Eindtijd28-7-2020 om 20:40
Biedingen (10)