Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - bijzondere ets/potlood schilderij !!, kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 10 cm (h x b)
Lijst30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een hele aparte maar wel heel mooie ets/potlood tekening.Dit is nu mer 34/100Heeft echt wel een verhaal, een vrouw die op de vlucht is voor enge monsters.Staat handtekening onder, maar voor mij niet te lezen, wie het is. Dit een mooi schilderij voor verzamelaar.Wordt zorgvuldig ingepakt en verzekert verstuurt.

Achterkant is door het pakken, klein beetje stuk.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (87)
Geplaatst door  Ivonne0602
FA. (2)

Lid sinds 2018
23 verkochte items
24 cm
30 cm
10 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:28-07-2019 om 10:16
Eindtijd:04-08-2019 om 21:57
Biedingen (2)
landroel
03 aug. / 18:53
€ 15
Pippa-1908
02 aug. / 10:19
€ 10