Niet of onleesbaar gesigneerd - Bomen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bomen kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bomen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeFotografie
Jaartal2009
TechniekDigitale Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 5 exemplaren
Onbekende kunstenaarcomputerprint van een fotodit is een A.P. exemplaar artists proof

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
34 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:18-02-2019 om 11:24
Eindtijd:24-02-2019 om 13:00
Kunstmens1973
24 feb. / 12:54
€ 10