Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen kopen? Bied vanaf 10!

Design

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bulaggi en krokodil farm 2 tassen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  elen
FA. (17)

319 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeDesign
Periode1980 t/m 2000
StijlArt Deco
Afmetingen18 cm x 24 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht15 gram
GemerktHandgesigneerd
1.schoudertas-redikule gemakt van echt krokodolenleer,gemerkt met krokodil logo,
met keting.
11x22cm,ketting 133cm

2.tas van echt stro,gemerkt,riem van echt leer met metaal,binnenvoering
24x18cm,riem 122cm.

Conditie perfecte vintage.

Goed vintage

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(31) Geplaatst door  elen
FA. (17)

319 verkochte items
24
18
12

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2020 om 22:18
Eindtijd:26-01-2020 om 15:02

Biedingen (3):

Filom66
26 jan. / 13:54
€ 20
Mariokoppies
26 jan. / 13:54
€ 15
Filom66
26 jan. / 13:23
€ 10