Niet of onleesbaar gesigneerd - C2203 - Delft, Voldersgracht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2203 - Delft, Voldersgracht kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2203 - Delft, Voldersgracht kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C2203 - Delft, Voldersgracht kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33.5 cm x 19.5 cm (h x b)
Lijst48.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
op papier, ets, handgesigneerd, ro, Delft, Voldersgracht,

Dit werk kan uitsluitend worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis

ConditieRedelijk

Papier vergeeld door de tijd. Oppervlaktevuil, slijtschade

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(30) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
32.5 cm
48.5 cm
19.5 cm
33.5 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:24-05-2019 om 14:45
Eindtijd:30-05-2019 om 19:44

kunstlia
30 mei / 10:48
€ 10