Niet of onleesbaar gesigneerd - C2271-1 Werkers op het land - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2271-1 Werkers op het land kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C2271-1 Werkers op het land kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C2271-1 Werkers op het land kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C2271-1 Werkers op het land kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C2271-1 Werkers op het land kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 24.5 cm (h x b)
Lijst28 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C2271-1

Onbekende kunstenaar

Werkers op het land

Rechtsonder gesigneerd, onduidelijk

Conditie lijst: Slijtschade door de tijd

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

Papier bobbelt en is licht vergeeld door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
34.5 cm
28 cm
24.5 cm
17.5 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:31-10-2018 om 14:09
Eindtijd:14-11-2018 om 20:30
Alexandrabreur
13 nov. / 17:38
€ 1