Niet of onleesbaar gesigneerd - C2376-1 - Clown

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2376-1 - Clown kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2376-1 - Clown kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C2376-1 - Clown kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1964
TechniekEts
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 22.5 cm (h x b)
Lijst37.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
onduidelijk gesigneerde ets van Clown, gedateerd 1964

Dit werk kan uitsluitend worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Staat werk: Verkleurd door de tijd, papier bobbelt achter het glas. Staat lijst: Slijtschade en vervuiling door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
31.5 cm
37.5 cm
22.5 cm
25 cm

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:24-01-2019 om 15:29
Eindtijd:07-02-2019 om 20:20

Biedingen (3):

braeckeveldt
6 feb. / 23:33
€ 3
jazzamusica
6 feb. / 23:33
€ 2
jazzamusica
3 feb. / 19:19
€ 1