Niet of onleesbaar gesigneerd - C2510 - Hondenportret

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2510 - Hondenportret kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2510 - Hondenportret kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C2510 - Hondenportret kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1867
TechniekPen (Inkt)
StijlRomantisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
Lijst22.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aandoenlijk pentekeningetje van hond uit 1867.

Dit werk kan uitsluitend worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Verkleurd door de tijd, kleine randbeschadigingen en vouwtjes. Staat lijst: scheef, slijtschade en vervuiling door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
27.5 cm
22.5 cm
22 cm
17 cm

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:24-01-2019 om 15:19
Eindtijd:07-02-2019 om 20:10

Biedingen (7):

Lusetta
4 feb. / 00:54
€ 25
Marie1
4 feb. / 00:54
€ 20
Lusetta
29 jan. / 14:59
€ 15
zita
28 jan. / 17:48
€ 10
Lusetta
28 jan. / 17:48
€ 5
zita
28 jan. / 17:48
€ 3
Lusetta
27 jan. / 23:01
€ 1