Niet of onleesbaar gesigneerd - C2568-5, landschap met Koeien - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2568-5, landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C2568-5, landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C2568-5, landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 43 cm (h x b)
Lijst81 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C2568-5, gesigneerd
olieverf op doek, landschap met koeien,
buitenmaat 81 x 66 cm, doekmaat 58 x 43 cm,
ConditieBeschadigd

doek met gaten en craquelé, vergeelde vernis en oppervlaktevervuiling door de tijd. staat lijst, slijtschade door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (114)
66 cm
81 cm
43 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:07-12-2018 om 18:58
Eindtijd:13-12-2018 om 20:24
Biedingen (6)
Bernar
13 dec. / 17:30
€ 25
Den_Olden_Vos
13 dec. / 17:30
€ 20
Bernar
13 dec. / 16:57
€ 15
haharrie
13 dec. / 16:57
€ 10
haharrie
13 dec. / 12:43
€ 3
artb
12 dec. / 12:37
€ 1