Niet of onleesbaar gesigneerd - c2778, zomer 1966, zonnebloemen

Niet of onleesbaar gesigneerd - c2778, zomer 1966, zonnebloemen kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - c2778, zomer 1966, zonnebloemen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c2778, zomer 1966, zonnebloemen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1966
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C2778
o/p, zomer 1966, zonnebloemen
kunstenaar: onduidelijk gesigneerd ro
niet ingelijst, 50 x 40

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

oppervlaktevervuiling door de tijd, randbeschadigingen, krasjes

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(33) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
40 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:07-04-2019 om 21:51
Eindtijd:16-04-2019 om 19:08

Biedingen (3):

Renop
14 apr. / 23:18
€ 25
Marcello020
14 apr. / 23:18
€ 20
Renop
13 apr. / 01:09
€ 10