Niet of onleesbaar gesigneerd - c3115, bloemstilleven met chrysanten en tomaten

Niet of onleesbaar gesigneerd - c3115, bloemstilleven met chrysanten en tomaten kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 25,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Niet of onleesbaar gesigneerd - c3115, bloemstilleven met chrysanten en tomaten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c3115, bloemstilleven met chrysanten en tomaten kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c3115, bloemstilleven met chrysanten en tomaten kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
Lijst66.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3115 onleesbaargesigneerd
olie op doek, stilleven met chrysanten en tomaten,
r.o. onduidelijk gesigneerd
doekmaat:61x51 lijstmaat: 66.5x57.5

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staat: oppervlaktevervuiling en vergeelde vernis door de tijd, lijst oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(32) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
57.5 cm
66.5 cm
51 cm
61 cm

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:07-04-2019 om 13:15
Eindtijd:12-04-2019 om 19:37

Biedingen (4):

Marcello020
10 apr. / 21:51
€ 25
Funda
10 apr. / 21:50
€ 20
Marcello020
10 apr. / 21:50
€ 20
Funda
9 apr. / 12:46
€ 10