Niet of onleesbaar gesigneerd - C3533 - Moeder met kind voor zonnebloemen

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3533 - Moeder met kind voor zonnebloemen kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C3533 - Moeder met kind voor zonnebloemen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3533 - Moeder met kind voor zonnebloemen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1990
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
olieverf op paneel, moeder met kind voor zonnebloemen, gedateerd 1990, 27x19,5.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

Slijtage, craquelures, klein beetje verfverlies in de mouw.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(37) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
19.5 cm
27 cm

Starttijd:17-09-2019 om 12:24
Eindtijd:22-09-2019 om 20:51
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie