Niet of onleesbaar gesigneerd - C3825 - Heidelandschap

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3825 - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 20,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3825 - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3825 - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3825 - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 120 cm (h x b)
Lijst73 cm x 134 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ro gesigneerd, heidelandschap, olie op doek, doekmaat 60x120, lijstmaat 73x134.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(33) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
134 cm
73 cm
120 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:15-08-2019 om 14:25
Eindtijd:22-08-2019 om 19:10

Biedingen (4):

nelleke1958
22 aug. / 19:04
€ 20
Pippa-1908
22 aug. / 08:33
€ 15
Janssen552
22 aug. / 08:33
€ 11
Janssen552
21 aug. / 23:21
€ 10