Niet of onleesbaar gesigneerd - C3877 - Straatje

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3877 - Straatje kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 20,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3877 - Straatje kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3877 - Straatje kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3877 - Straatje kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
onduidelijk gesigneerd, olie op doek, niet opgespannen, zonder lijst, 51x41, r.o. gesigneerd.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Slijtschade door de tijd, verfverlies aan de randen, oppervlaktevuil, vergeelde vernis. Niet opgespannen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(37) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
41 cm
51 cm

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:15-08-2019 om 14:33
Eindtijd:22-08-2019 om 19:14

Biedingen (4):

andreas35
22 aug. / 19:04
€ 20
Aahaavee
22 aug. / 19:02
€ 15
andreas35
22 aug. / 19:02
€ 15
Aahaavee
22 aug. / 12:22
€ 10