Niet of onleesbaar gesigneerd - C3979-3, Man met witte bloemen en rode wijn - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3979-3, Man met witte bloemen en rode wijn kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C3979-3, Man met witte bloemen en rode wijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3979-3, Man met witte bloemen en rode wijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3979-3, Man met witte bloemen en rode wijn kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3979-3, Man met witte bloemen en rode wijn kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 51.5 cm (h x b)
Lijst47 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3979-3, Man met witte bloemen en rode wijn, gemengde tech op board
verso Russisch gesigneerd.
boardmaat: 42x51,5 lijstmaat 47x56,5 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

staat oppervlaktevervuiling en vergeelde vernis door de tijd + wat krasjes in de vernis. lijst oppervlaktevervuiling en slijtschade door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (98)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
56.5 cm
47 cm
51.5 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-02-2020 om 15:43
Eindtijd:01-03-2020 om 15:28
Akke
24 feb. / 22:15
€ 10