Niet of onleesbaar gesigneerd - C4141-1 - Landschap met molen aan de vaart

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4141-1 - Landschap met molen aan de vaart kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4141-1 - Landschap met molen aan de vaart kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4141-1 - Landschap met molen aan de vaart kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4141-1 - Landschap met molen aan de vaart kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40.5 cm x 60.5 cm (h x b)
Lijst53 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4141-1, Kunstenaar onbekend, Landschap met molen aan de vaart, olie op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd, doekmaat: 40,5 x 60,5 cm, lijstmaat 53 x 73 cm.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Vergeelde vernis en oppervlaktevuil. Lijst heeft oppervlaktevuil, slijtschade door de tijd en ornamentschade.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
73 cm
53 cm
60.5 cm
40.5 cm

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2020 om 14:57
Eindtijd:25-01-2020 om 19:10

Pallant
25 jan. / 19:00
€ 10