Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-2 - Stilleven met heide in pot - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-2 - Stilleven met heide in pot kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-2 - Stilleven met heide in pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-2 - Stilleven met heide in pot kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-2 - Stilleven met heide in pot kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1916
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.5 cm x 30.5 cm (h x b)
Lijst32 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4373-2, onbekende kunstenaar, olieverf op doek, stilleven met heide in pot, linksonder gesigneerd en gedateerd 1916, beeldmaat: 25,5 x 30,5 cm, lijstmaat 32 x 37 cm.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis en oppervlaktevuil, craquelures over gehele voorstelling, verfverlies en loszittende, verf, doek is slap, spierraamdoorslag en gaatje ter hoogte van pot. Lijst heeft oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
37 cm
32 cm
30.5 cm
25.5 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-01-2020 om 14:59
Eindtijd:05-03-2020 om 10:06
MarieVF
04 mrt. / 17:07
€ 10