Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-4 - parkgezicht met kathedraal - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-4 - parkgezicht met kathedraal kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-4 - parkgezicht met kathedraal kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-4 - parkgezicht met kathedraal kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 cm x 18.5 cm (h x b)
Lijst18 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar onbekend, parkgezicht met kathedraal, rechtsonder gesigneerd

Dit werk kan uitsluitend worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de staat van dit werk kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

staat: Vergeelde vernis en oppervlaktevuil, jeugdcraquelures, lijst: oppervlaktevuil en slijtschade, lichte ornamentschade.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (124)
23 cm
18 cm
18.5 cm
13.5 cm
Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2020 om 13:55
Eindtijd:22-01-2020 om 20:50
Biedingen (8)
Duin227
22 jan. / 17:29
€ 65
Braamberg
22 jan. / 17:29
€ 61
Duin227
09 jan. / 10:36
€ 35
Braamberg
09 jan. / 10:36
€ 30
Duin227
09 jan. / 09:06
€ 25
Braamberg
09 jan. / 09:06
€ 20
Duin227
08 jan. / 21:31
€ 15
Braamberg
08 jan. / 14:46
€ 10