Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-5 - Boerderijtje in landschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-5 - Boerderijtje in landschap kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-5 - Boerderijtje in landschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C4373-5 - Boerderijtje in landschap kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 18 cm (h x b)
Lijst18 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
kunstenaar onbekend, o.b., boerderijtje in landschap, r.o. onduidelijk gesigneerd,

Dit werk kan uitsluitend worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de staat van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis en oppervlaktevervuiling door de tijd, jeugdcraquelures. Lijst vertoont wat slijtschade en oppvervlaktevuil door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (46)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (124)
23 cm
18 cm
18 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2020 om 12:59
Eindtijd:22-01-2020 om 20:40
Biedingen (3)
Duin227
22 jan. / 10:05
€ 20
anjaro
22 jan. / 10:05
€ 15
Duin227
08 jan. / 21:34
€ 10