Niet of onleesbaar gesigneerd - Cicada muurvaas van Louis Sicard - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Cicada muurvaas van Louis Sicard kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Cicada muurvaas van Louis Sicard kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cicada muurvaas van Louis Sicard kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cicada muurvaas van Louis Sicard kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cicada muurvaas van Louis Sicard kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cicada muurvaas van Louis Sicard kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cicada muurvaas van Louis Sicard kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cicada muurvaas van Louis Sicard kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cicada muurvaas van Louis Sicard kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekKeramiek
OnderwerpDieren
Afmetingen7 cm x 17 cm x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht100 gram
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Cicada muurvaas van Louis Sicard - 17 cm

Louis Sicard, een keramist uit Aubange, werd in 1895 door een rijke tegel fabrikant gevraagd om een typisch Provençaals artefact te maken als geschenk voor zijn zakelijke klanten. Hij koos voor de vorm van een cicade vanwege zijn prevaleie in de Provence. Tegenwoordig is de cicade een symbool van geluk en geluk. Deze wandvaas Cicadas hang je aan een entree, gang of keuken
Deze decoratieve krekels kunnen worden gevuld met verse en gedroogde bloemen, lavendel, kruiden of wat je maar wilt.
Afmeting:17cm lang x 7,5 cm breed

Onbeschadigd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)
Geplaatst door  arrow
FA. (1)

Lid sinds 2019
123 verkochte items
17
7
7.5
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-12-2020 om 19:42
Eindtijd:30-12-2020 om 21:34
Biedingen (5)
Zuurbes
24 dec. / 13:33
€ 15
MarJan63
24 dec. / 13:33
€ 10
MarJan63
24 dec. / 13:32
€ 5
Zuurbes
24 dec. / 13:32
€ 3
MarJan63
22 dec. / 07:38
€ 1