Paul Citroen - Palet, de originele uitgave uit 1931! plus: de kunstcollectie van Citroen
Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Stijl | Zilver/Goud |
Afmetingen | 48 x 1.5 x 1 cm (h x b x d) |
Gewicht | 150 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Goed , vintage | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
| ||||||||||
Garantie | |||||||||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 19-6-2021 om 15:48 |
Eindtijd | 25-6-2021 om 20:30 |