Niet of onleesbaar gesigneerd - Damien Hirst- broche - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Damien Hirst- broche kopen? Bied vanaf 5!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Damien Hirst- broche kopen? Bied vanaf 5!Niet of onleesbaar gesigneerd - Damien Hirst- broche kopen? Bied vanaf 5!Niet of onleesbaar gesigneerd - Damien Hirst- broche kopen? Bied vanaf 5!Niet of onleesbaar gesigneerd - Damien Hirst- broche kopen? Bied vanaf 5!Niet of onleesbaar gesigneerd - Damien Hirst- broche kopen? Bied vanaf 5!Niet of onleesbaar gesigneerd - Damien Hirst- broche kopen? Bied vanaf 5!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
StijlContemporary
Afmetingen5 cm x 5 cm x 1 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
leuke broche  n.a.v. werk van Damien Hirsch

in nieuwstaat....de hechting van de broche is verlijmd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (65)
Geplaatst door  smzoethout
FA. (4)

53 verkochte items
5
5
1
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-02-2020 om 22:38
Eindtijd:29-02-2020 om 22:30
Hadrianus
29 feb. / 19:46
€ 5