Niet of onleesbaar gesigneerd - dansende dame - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - dansende dame kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
cirkel heeft een doorsnede van 12 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)
Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

316 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-01-2020 om 11:05
Eindtijd:21-01-2020 om 20:02
Biedingen (3)
ChrisMe
21 jan. / 08:32
€ 20
Pedje
19 jan. / 12:03
€ 15
wilfred64
18 jan. / 16:48
€ 10