Niet of onleesbaar gesigneerd - De Achterhoek - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - De Achterhoek kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 6,90 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - De Achterhoek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Achterhoek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Achterhoek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De Achterhoek kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  verve

7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekGouache
StijlKlassiek
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
Passe-partout30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Rurale rust in het Oosten van Nederland

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  verve

7 verkochte items
40 cm
30 cm
29 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 6,90(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-06-2020 om 14:23
Eindtijd:21-06-2020 om 20:06
Biedingen (4)
plamus
20 jun. / 17:28
€ 6
Wwwkunstuitleen
20 jun. / 17:28
€ 5
plamus
18 jun. / 16:42
€ 3
TvanW
16 jun. / 23:17
€ 1