Niet of onleesbaar gesigneerd - De operazangeres pentekening

Niet of onleesbaar gesigneerd - De operazangeres pentekening kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - De operazangeres pentekening kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De operazangeres pentekening kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
231 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar mij niet bekend de Cocq?

Techniek: pentekening

Afmetingen : 30 x 36 cm

conditie tekening goed

Gesigneerd

Verzendkosten 10 euro

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:13-10-2018 om 11:21
Eindtijd:20-10-2018 om 21:42

Felix22
20 okt. / 12:34
€ 1