Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Delfshaven' -aquarel- - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Delfshaven' -aquarel- kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Delfshaven' -aquarel- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Delfshaven' -aquarel- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Delfshaven' -aquarel- kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Mooie losbladige impressionistische aquarel in de maat 48 x 36 cm. met zicht op Delfshaven Op de uiterste hoeken zijn plakresten zichtbaar maar deze vallen weg achter passepartout.

Bladmaat: 48 x 36 cm Techniek: aquarel Conditie: goed Jaartal: onbekend

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(47)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

491 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:07-06-2018 om 00:01
Eindtijd:14-06-2018 om 22:30
Biedingen (4)
Madeleine1
14 jun. / 12:18
€ 3
Koes
14 jun. / 12:18
€ 2
Madeleine1
14 jun. / 12:18
€ 2
Koes
12 jun. / 13:26
€ 1