Niet of onleesbaar gesigneerd - Depressie 1 - Gesigneerd - 92/100 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Depressie 1 - Gesigneerd - 92/100 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Depressie 1 - Gesigneerd - 92/100 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Depressie 1 - Gesigneerd - 92/100 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Depressie 1 - Gesigneerd - 92/100 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Depressie 1 - Gesigneerd - 92/100 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Depressie 1 - Gesigneerd - 92/100 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Depressie 1 - Gesigneerd - 92/100 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Depressie 1 - Gesigneerd - 92/100 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Depressie 1 - Gesigneerd - 92/100 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage92/100
Zeer bijzonder tekenend werk, wat mijns inziens de teneur van depressie perfect verwoordt. Zie foto's, deze zijn onderdeel van de beschrijving.
Het werk is Gesigneerd, maar ik kan de handtekening niet goed ontcijferen.
ZIE OOK DEPRESSIE 2 VAN DEZELFDE KUNSTENAAR IN MIJN AANGEBODEN ADVERTENTIES
Het werk wordt in een koker verzonden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
144 verkochte items
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:11-01-2019 om 23:24
Eindtijd:25-01-2019 om 19:35
Biedingen (3)
dr73
24 jan. / 09:20
€ 7
jpelverding
24 jan. / 09:20
€ 5
jpelverding
23 jan. / 22:04
€ 1