Niet of onleesbaar gesigneerd - Design vaas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Design vaas kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Design vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Design vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Design vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Design vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Design vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Design vaas kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen20 cm x 12.5 cm x 12.5 cm (h x b x d)
Gewicht705 gram
GemerktOngesigneerd
Een exclusieve vaas: groene decoratie aan de buitenzijde, witte decoratie aan de binnenzijde.
Wijdte van de opening: 6,5 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (98)
Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
12.5
20
12.5
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-01-2020 om 19:06
Eindtijd:09-02-2020 om 21:03
Agatha8
07 feb. / 15:01
€ 10