Niet of onleesbaar gesigneerd - DESIGN VAAS - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - DESIGN VAAS kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen25 cm x 16 cm x 16 cm (h x b x d)
Gewicht1085 gram
GemerktOngemerkt
Een kleurige  vaas met in het glas gele, oranje en rode verticale banen.
De hoogte is 25 cm en  de doorsnede is 16 cm .
De opening heeft een doorsnede van 6 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(34)
FA. (7)

429 verkochte items
16
25
16
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2020 om 10:25
Eindtijd:13-12-2020 om 21:53
Biedingen (13)
TheOfficeofUselessArt
12 dec. / 12:50
€ 45
leonardus
12 dec. / 12:21
€ 40
TheOfficeofUselessArt
11 dec. / 22:57
€ 35
Marie-Louise
11 dec. / 22:57
€ 35
TheOfficeofUselessArt
11 dec. / 15:29
€ 30
Marie-Louise
11 dec. / 15:27
€ 25
TheOfficeofUselessArt
11 dec. / 15:26
€ 20
Marie-Louise
11 dec. / 15:26
€ 20
TheOfficeofUselessArt
03 dec. / 22:42
€ 15
leonardus
03 dec. / 22:42
€ 10
TheOfficeofUselessArt
03 dec. / 22:42
€ 5
leonardus
03 dec. / 14:32
€ 3
Hedo
30 nov. / 15:05
€ 1