Niet of onleesbaar gesigneerd - Edith Savelkoul - Sphere - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Edith Savelkoul - Sphere kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Edith Savelkoul - Sphere kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Edith Savelkoul - Sphere kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Edith Savelkoul - Sphere kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Edith Savelkoul - Sphere kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Edith Savelkoul - Sphere kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Edith Savelkoul - Sphere kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1999
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 89 cm (h x b)
Lijst89 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel kunstwerk, gemaakt door een lokale kunstenares Edith Savelkoul. We hebben er zelf een naam aan gegeven, nl. Sphere. Een wonderlijke wereld in een bubbel.

Origineel kunstwerk, gemaakt door een lokale kunstenares, Edith Savelkoul in Zutendaal.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
118 cm
89 cm
89 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-06-2020 om 12:14
Eindtijd:09-07-2020 om 21:46
Biedingen (4)
Fabia
09 jul. / 21:40
€ 10
yettie
06 jul. / 22:28
€ 5
Malidoma
27 jun. / 21:15
€ 3
nelleke1958
27 jun. / 16:49
€ 1