Niet of onleesbaar gesigneerd - Elias- Prachtige, unieke vaas, rechthoek - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Elias- Prachtige, unieke vaas, rechthoek kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Elias- Prachtige, unieke vaas, rechthoek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elias- Prachtige, unieke vaas, rechthoek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elias- Prachtige, unieke vaas, rechthoek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elias- Prachtige, unieke vaas, rechthoek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elias- Prachtige, unieke vaas, rechthoek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elias- Prachtige, unieke vaas, rechthoek kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen18 cm x 19 cm x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht2130 gram
GemerktHandgesigneerd
Strakke, handgemaakte, zware vaas. Prachtig geglazuurd in natuurtinten. De opening van de vaas is asymmetrisch geplaatst.

De vaas verkeert in uitstekende staat en is een sieraad in ieder interieur.

Afmetingen ca 18 h x 19 x b x 8.5 d cm.

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (35)

Geplaatst door  flokbluit
FA. (4)

191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
19
18
8.5
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2023 om 13:59
Eindtijd:26-01-2023 om 22:00
Biedingen (6)
Odilia23
21 jan. / 13:34
€ 25
DickPontsteiger
20 jan. / 14:31
€ 20
Kleikunst
15 jan. / 21:49
€ 15
willyams
13 jan. / 12:09
€ 10
Oversloot
13 jan. / 12:09
€ 8
willyams
13 jan. / 08:58
€ 1