Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, droge naald , “Robots in de auto-industrie” – gesigneerd & ingelijst - 1995 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1995
TechniekDroge Naald
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr 80 van 100
  • Een ingelijste ets van een ons onbekende (Hongaarse?) kunstenaar.

    -Gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd met potlood.

    -Dit is nr 80 van 100.

    -Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

    -Afmetingen: Lijst, 40,5 x 30,5 cm. Beeld, 30 x 20 cm.

    -Conditie: De ets in zeer goede staat. De lijst heeft krasjes en slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s.

    Kan zo aan de muur.

    -De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De ets in zeer goede staat. De lijst heeft krasjes en slijtplekjes.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41) Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
30.5 cm
40.5 cm
20 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:08-06-2019 om 09:36
Eindtijd:15-06-2019 om 15:50

Theodosius
15 jun. / 15:44
€ 10