Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, ingelijst

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen7 cm x 2.5 cm (h x b)
Lijst22 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage140
Kleine, alleraardigste ets van een luchtballon. Gesigneerd met initialen. Nummer 48/140, geen jaartal. In fraai hardhouten lijstje van lijstenmaker.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(18) Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
16.5 cm
22 cm
2.5 cm
7 cm

Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-07-2020 om 15:34
Eindtijd:03-08-2020 om 19:27

Miryam
31 jul. / 17:51
€ 1