Niet of onleesbaar gesigneerd - Figuren bij een poort.

Niet of onleesbaar gesigneerd - Figuren bij een poort. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Figuren bij een poort. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Figuren bij een poort. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Figuren bij een poort. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Figuren bij een poort. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Figuren bij een poort. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Figuren bij een poort. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Zeepaard

Lid sinds 2019
117 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst67 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar: H. v. Boekum
Titel van kunstwerk: Figuren bij een poort.
Jaar: midden 20e eeuw
Techniek: Olieverf op doek
Handtekening: Handgesigneerd
Staat: In goede staat
Afmeting: Afbeeldingsgrootte 60×50 cm
Totale afmetingen 67×58× cm
In goede staat

Goede staat - gebruikt met kleine tekenen van ouderdom

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42) Geplaatst door  Zeepaard

Lid sinds 2019
117 verkochte items
58 cm
67 cm
50 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-05-2020 om 22:10
Eindtijd:31-05-2020 om 19:04

Biedingen (12):

Gerrithendrik
28 mei / 09:35
€ 40
JoycedG
28 mei / 07:32
€ 35
Gerrithendrik
27 mei / 18:34
€ 30
JoycedG
27 mei / 18:32
€ 25
Gerrithendrik
27 mei / 18:32
€ 25
JoycedG
26 mei / 09:09
€ 20
Ronaldzoekt
26 mei / 09:08
€ 15
JoycedG
26 mei / 09:08
€ 15
Ronaldzoekt
26 mei / 09:02
€ 10
Gerrithendrik
26 mei / 09:02
€ 5
Gerrithendrik
25 mei / 18:15
€ 3
nelleke1958
24 mei / 22:51
€ 1