Niet of onleesbaar gesigneerd - Flexi - item - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Flexi - item kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen120 cm x 120 cm x 3 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Plexi-glas LOVE

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(40)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
120
120
3
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:25-07-2018 om 09:14
Eindtijd:08-08-2018 om 21:00
Biedingen (18)
Maantje
28 jul. / 16:21
€ 45
robelco
28 jul. / 16:21
€ 40
Maantje
27 jul. / 16:03
€ 35
robelco
27 jul. / 15:53
€ 30
Maantje
27 jul. / 15:50
€ 25
robelco
27 jul. / 13:52
€ 20
Maantje
27 jul. / 10:32
€ 15
robelco
27 jul. / 10:31
€ 10
Maantje
27 jul. / 10:31
€ 10
robelco
27 jul. / 10:31
€ 9
Maantje
27 jul. / 10:31
€ 8
robelco
27 jul. / 10:31
€ 7
Maantje
27 jul. / 10:31
€ 6
robelco
27 jul. / 10:31
€ 5
Maantje
27 jul. / 10:31
€ 4
robelco
27 jul. / 10:31
€ 3
Maantje
27 jul. / 10:31
€ 2
robelco
26 jul. / 14:50
€ 1