Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1930 realistisch geschilderd gevarieerd stilleven - gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1930 realistisch geschilderd gevarieerd stilleven - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1930 realistisch geschilderd gevarieerd stilleven - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1930 realistisch geschilderd gevarieerd stilleven - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1930 realistisch geschilderd gevarieerd stilleven - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1930 realistisch geschilderd gevarieerd stilleven - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1930 realistisch geschilderd gevarieerd stilleven - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1930 realistisch geschilderd gevarieerd stilleven - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1930 realistisch geschilderd gevarieerd stilleven - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1930 realistisch geschilderd gevarieerd stilleven - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1930
TechniekGouache
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
    • De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd

weinig zichtbare onregelmatigheden. In originele lijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(18) Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
80 cm
60 cm
70 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-01-2021 om 20:49
Eindtijd:07-02-2021 om 22:13

Biedingen (15):

Pisti5
7 feb. / 22:08
€ 70
Kwakmania
7 feb. / 21:58
€ 60
Pisti5
7 feb. / 21:58
€ 50
Kwakmania
7 feb. / 21:42
€ 45
rense01
6 feb. / 11:16
€ 40
Pisti5
6 feb. / 08:58
€ 35
rense01
5 feb. / 11:38
€ 30
WHLW
3 feb. / 08:19
€ 25
JohnFrencken
3 feb. / 08:19
€ 23
JohnFrencken
1 feb. / 17:32
€ 20
Monteverdi
1 feb. / 17:32
€ 15
JohnFrencken
1 feb. / 17:32
€ 10
Monteverdi
1 feb. / 17:32
€ 5
JohnFrencken
1 feb. / 13:29
€ 3
HollandArt
1 feb. / 12:15
€ 1