Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1948 geschilderd olieverf "Zonnig Duinlandschap" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1948 geschilderd olieverf "Zonnig Duinlandschap" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1948 geschilderd olieverf "Zonnig Duinlandschap" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1948 geschilderd olieverf "Zonnig Duinlandschap" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1948 geschilderd olieverf "Zonnig Duinlandschap" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1948 geschilderd olieverf "Zonnig Duinlandschap" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1948 geschilderd olieverf "Zonnig Duinlandschap" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1948 geschilderd olieverf "Zonnig Duinlandschap" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai in 1948 geschilderd olieverf "Zonnig Duinlandschap" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1948
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai omstreeks 1950 geschilderd olieverf op paneel (board) schilderij van een zonnig Hollands Duinlandschap. Gesigneerd rechtsonder. Verkeert in goede staat. De lijst vertoont wel wat beschadigingen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (114)

3061 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
65 cm
55 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:01-09-2018 om 15:33
Eindtijd:15-09-2018 om 21:35
Biedingen (12)
LloydKunstDesign
15 sep. / 21:26
€ 35
els007
15 sep. / 21:24
€ 30
LloydKunstDesign
15 sep. / 21:24
€ 25
els007
09 sep. / 15:23
€ 20
alberpx1
09 sep. / 14:14
€ 15
els007
09 sep. / 14:14
€ 10
alberpx1
09 sep. / 14:14
€ 9
els007
09 sep. / 14:13
€ 8
alberpx1
09 sep. / 14:13
€ 7
els007
05 sep. / 22:56
€ 6
piervander
05 sep. / 22:56
€ 5
piervander
03 sep. / 10:15
€ 1