Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie zeefdruk uit 1991 - Gesigneerd - Zonder lijst - HC - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie zeefdruk uit 1991 - Gesigneerd - Zonder lijst - HC kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie zeefdruk uit 1991 - Gesigneerd - Zonder lijst - HC kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie zeefdruk uit 1991 - Gesigneerd - Zonder lijst - HC kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie zeefdruk uit 1991 - Gesigneerd - Zonder lijst - HC kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie zeefdruk uit 1991 - Gesigneerd - Zonder lijst - HC kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie zeefdruk uit 1991 - Gesigneerd - Zonder lijst - HC kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26.5 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van een voor mij onbekend (onleesbaar) kunstenaar.

Gesigneerd en gedateerd rechts onderaan

Op BFK Rives papier

Oplage: HC

Afmeting: 26,5x18cm

Niet ingelijst.

In heel goede staat

Verzending B: 12€   NL: 20€

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (35)

Geplaatst door  in2art
FA. (34)

765 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
18 cm
26.5 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:27-08-2018 om 16:25
Eindtijd:06-09-2018 om 20:33
Noodle
31 aug. / 16:24
€ 1