Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 4,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Frans dorpsgezicht 1926 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooi doekje met een Frans landschap/ dorpsgezicht 1926
Op het spieraam een oud etiket met gedeeltelijke tekst

Mooi olieverf op doek, landschap met dorpsgezicht, vermoedelijk Frankrijk, zie achterzijde oude etiket.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

104 verkochte items
45 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 4,00
Starttijd:11-08-2018 om 15:42
Eindtijd:23-08-2018 om 21:25
Biedingen (4)
Koes
23 aug. / 21:19
€ 4
KunstBM
19 aug. / 18:10
€ 3
jillwebb
19 aug. / 03:01
€ 2
kompas
18 aug. / 17:57
€ 1