Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - G. Devreese ea. collectie van 21 diverse penningen. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypePenningen
Periode1800 t/m 1899
TechniekBrons
StijlOverig
Afmetingen3 cm x 3 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
21 diverse penningen.
Diverse metaalsoorten.

Waaronder; La cantine du soldats prisonniers. 1914-1915. Ontwerp Devreese.
Periode 1850 / 1950.
Zie de foto's voor een goede impressie van het geheel.

zie foto's voor een juiste indruk van kwaliteit.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

532 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
3 cm
3 cm

Objectlocatiewaalwijk,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd9-2-2023 om 11:25
Eindtijd18-2-2023 om 22:21
Biedingen (9)