Niet of onleesbaar gesigneerd - Garnaalvissers aan het strand

Niet of onleesbaar gesigneerd - Garnaalvissers aan het strand kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Garnaalvissers aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Garnaalvissers aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Garnaalvissers aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Garnaalvissers aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Garnaalvissers aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Garnaalvissers aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Garnaalvissers aan het strand kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Garnaalvissers aan het strand kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Snuffel70
FA. (9)

111 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Garnaalvissers
Olieverf op board
Gesigneerd en gedateerd
Afm : 47 cm x 37 cm // 40 cm x 30 cm
Ingelijst - de kader krijgt u er gratis bij en behoort niet tot de verkoop.
Aangetekende en verzekerde verzending.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42) Geplaatst door  Snuffel70
FA. (9)

111 verkochte items
47 cm
37 cm
40 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:26-05-2020 om 11:41
Eindtijd:31-05-2020 om 00:58

deesnijpels
30 mei / 23:10
€ 20