Niet of onleesbaar gesigneerd - G.B. Corneille Herdenkingsbord plus 5 schaaltjes - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - G.B. Corneille Herdenkingsbord plus 5 schaaltjes kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - G.B. Corneille Herdenkingsbord plus 5 schaaltjes kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - G.B. Corneille Herdenkingsbord plus 5 schaaltjes kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - G.B. Corneille Herdenkingsbord plus 5 schaaltjes kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - G.B. Corneille Herdenkingsbord plus 5 schaaltjes kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - G.B. Corneille Herdenkingsbord plus 5 schaaltjes kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen29.5 cm x 29.5 cm x 0.5 cm (h x b x d)
Gewicht500 gram
GemerktHandgesigneerd

Groot herdenkingsbord met abstracte vogel.

En   4 onderzetters met kleurige dierenafbeeldingen.

In originele doosjes.

Set is van de kunstenaar G.B Corneille .

Diameter bord 29.5 cm.

Diameter onderzetters 10 cm.

Onderzett Onderzetters  en bord zijn gesigneerd.

Materiaal aardewerk.

Het herdenkingsbord is inclusief 4 onderzetters.

En niet met schaaltjes zo als vermeld staat.

De schaal en onderzetters zitten in de originele verpakking.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (46)
Geplaatst door  Schilderij63

Lid sinds 2018
34 verkochte items
29.5
29.5
0.5
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 18:51
Eindtijd:03-03-2020 om 20:53
Couragefemme
28 feb. / 18:01
€ 10