Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde Techniek - Gesigneerd - 2017 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde Techniek - Gesigneerd - 2017 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde Techniek - Gesigneerd - 2017 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde Techniek - Gesigneerd - 2017 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde Techniek - Gesigneerd - 2017 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde Techniek - Gesigneerd - 2017 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal2017
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Zonder titel
Afmeting beeld: 30 x 21 cm
Materiaal: Acryl, potlood op Bockingford 300 g/m papier
Jaar: 2017
Gesigneerd: Ja
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Title: Untitled
Size: 30 x 21 cm Medium: Acrylic, pencil on Bockingford 300 g/m paper
Year: 2017
Signed: Yes
Framed: No
Condition: In very good condition.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(47)
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
30 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:27-01-2019 om 20:18
Eindtijd:10-02-2019 om 22:00
Biedingen (3)
Romeo57
09 feb. / 11:55
€ 5
Kkw
09 feb. / 11:55
€ 3
Romeo57
30 jan. / 12:17
€ 1